Nato Biber Gazı 40ml Orijinal Kılıf İle Birlikte
Nato Biber Gazı 40ml Orijinal Kılıf İle Birlikte

Nato Biber Gazı 40ml Orijinal Kılıf İle Birlikte (NATO-40ML-KILIFLI)

Marka : Nato
Fiyat : ₺47,00(KDV Dahil)

Nato Biber Gazı 40ml Orijinal Kılıf İle Birlikte

 

  • Kendinizi kişisel savunma suretiyle çantanızda, arabanızda, evinizde ya da ofisinizde bulundurmak için nato biber gazı göz yaşartıcı sprey. Küçük boyutta olması sebebiyle taşınması kolay, pratiktir ve çantanızda cebinizde yer kaplamaz. Avuç içine tam oturur ve kullanımı çok basittir. Orijinal 40 ml sıvı OC gazı organik biber özü içermektedir. İnsan sağlığında kalıcı herhangi bir hasar oluşturmadığı bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Yine de kullanıcın koruyucu biber gazı ile ilgili kullanımın nasıl olması gerektiğini araştırma yaparak kendisine zarar vermeden etkili şekilde kullanmayı öğrenmesi gerekmektedir.


Neden Nato Biber Gazı Satın Almalısınız?

 

  • Nato markası ürettiği biber gazlarını dünyanın çeşitli ülkelerine ihraç etmektedir ve kabul görmüş kaliteli bir üründür. Almanya İçişleri Bakanlığı tarafından özel izin ile üretilen doğal OC özlü bir biber gazıdır. Adı ve markası belli olmayan etkisi geçmiş ucuz fiyatlara satılan biber gazları ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Nato bir Alman firması olarak kendini tüm dünyaya kanıtlamış güvenilir bir üreticidir. Nato biber gazı ​kişisel savunma amaçlı kullanımında suç unsuru olamaz ve yasaldır. Herhangi bir suçta silah amacı içererek kullanılmadığı müddetçe hukuki olarak herhangi bir sorumluluk almazsınız.


Nato Biber Gazı'nın Başlıca Özellikleri

 

  • Günlük yaşamınızda karşı karşıya kalabileceğiniz gasp, taciz ya da hırsızlık gibi olaylarda kendinizi savunma amaçlı kullanabileceğiniz oldukça pratik bir üründür. 
  • Nato göz yaşartıcı sprey ile bu gibi durumlarda artık kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.
  • Sokakta ya da doğada karşınıza çıkabilecek saldırgan hayvanlarına karşı da etkili bir çözümdür.
  • Boyutu ufak olduğu için (3.5cm x 8.5cm) çantanızda cebinizde veya aracınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
  • Doğal ve etkili içeriği sayesinde anında tesir eder.
  • Sağlığa veya doğaya (ozon tabakasına) kalıcı bir zararı yoktur.
  • Doğal OC özünden üretildiği için herhangi bir kalıcı yan etkisi yoktur.


BİBER GAZLARI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR

 

1- Biber gazı taşımak yasak mıdır?

 

Herhangi bir saldırıya uğrama ihtimalinize karşı, kendinizi savunma amaçlı biber gazı taşımanız yasak değildir. Nato Biber Gazı 40ml üzerinde yazdığı gibi "self defence" yani kişisel savunma amaçlı üretilmektedir. Göz yaşartıcı spreyleri kişisel savunma amaçlı kullandığınızda herhangi bir suç unsuru teşkil etmemektedir. Bu yüzden biber gazı taşımak yasak değildir.

 

2- En iyi biber gazı nasıl olmalıdır? En iyi biber gazı hangisidir? 

 

En iyi biber gazı markalarından biri olan Nato Gaz gibi Almanya' da yasal olarak üretilen ve devlet kurumlarınca denetlenen ve tercih edilen biber gazıdır. Göz yaşartıcı spreyler yüksek konsantrasyonlu ve anında tesirli olmalıdır. Kalıcı yan etkisi olmamalı ve kullanımı pratik olmalıdır. Çanta ve cepte kolay taşınabilecek boyutta olmalıdır.

 

3- Biber gazları hayvanlara karşı etkili mi?

 

Biber gazlarının insanlara karşı etkisi nasıl ise hayvanlara karşı da etkileri aynıdır. Kendinizi tehlikede hissettiğiniz zorunlu durumlarda saldırgan hayvanlara karşı kullanılabilir. Göz yaşartıcı spreyler hayvanlarda kalıcı hasar bırakmaz. Belirttiğimiz gibi sadece saldırı altında kaldığınızda kullanmanız önerilir.

 

4- Nato Biber Gazı'nın son kullanma tarihi var mıdır? Üretim tarihi nedir? 

 

Polissepeti sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerde Nato Biber Gazı'nın olabilecek en yakın üretim tarihli biber gazı olduğundan emin olabilirsiniz. Resmi ve yetkili bayisi olduğumuz Nato Gaz ürünlerinde stoklarımızı haftalık olarak tazelemekteyiz. Satışa sunulmuş en yeni tarihli biber gazlarını sizlere göndermekteyiz. Biber gazı gibi kişisel güvenliğin ve kendinizi savunmanın söz konusu olduğu bir üründe, en yakın üretim tarihli ürüne sahip olmanız bizim için önemlidir. Nato Biber Gazı üzerinde belirtilen üretim ve son kullanma tarihi arası yaklaşık olarak 3 yıldır.

 

5- Nato biber gazının içinde ne var, hangi maddeden üretilir?

 

Nato Biber Gazı üzerinde yazan OC Gas ibaresi Oleoresin Capsicum Gazı içermektedir. Oleoresin Capsicum doğal olarak yetişen bir bitkiden elde edilen maddedir. Bu madde Şili Biberinin özünden üretilmektedir. Ayrıca eczacılıkta da sıkça kullanılmaktadır. OC maddesinden üretilen biber gazı, savunma amaçlı kullanıldığında verdiği zarar kalıcı olmadığı için İçişleri Bakanlığı'nın üretimine ve kolluk kuvvetleri tarafından savunma amaçlı kullanımına izin verdiği bir üründür.

 

6- Biber gazı nereden alınır? Biber gazı nerede satılır?

 

Biber gazlarını firmamızın faaliyet gösterdiği sektördeki gibi polis ve askeri ürünlerin yetkili satışını gerçekleştiren firmalardan satın almalısınız. Sahte ürün veya tarihi geçmiş ürünle karşılaşmamak için firma ismi ve bilgileri kısıtlı ya da gizli olan firmalardan, web sitelerinden ucuz ürünler almamanız önerilir. Polissepeti firmamız gibi yetkili bayilerden satın almaya özen gösteriniz. Ayrıca İstanbul' daki mağazamızı ziyaret ederek biber gazı göz yaşartıcı sprey ürünlerini nakit ödeme veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz. Konum, adresimiz ve telefon numaralarımız sitemizde mevcuttur.