Menu
Your Cart

Taktikal Bot ve Ayakkabılar

        Outdoor botlar nomal günlük giyim ürünleri değildir, dış yapısında kullanılan malzemelerden tutunda iç astarlarına kadar farklı ve özellikli malzemelerden üretilen, özel ürünlerdir. Bir ürünün taktikal olması taktik vasfını kazanması için bir çok farklı üründe tekrar tekrar bahsettiğimiz gibi bu ürünün askeri alanda kendini kanıtlamış olması, profesyonel kullanıma olabildiğince uygun ergonomide olması, kullanıcıyı uzun süreli kullanımda yarı yolda bırakmaması demektir. Bu anlamda sizler için hem dünya markalarından hem yerli firmalardan en kullanışlı ve en uzun ömürlü taktik botları derledik. Kaliteli ve sağlam outdoor ayakkabıları da bu sayfada siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz.

Marka: Vogel Model: VGL-FRMRL-SİYAH
Vogel Outdoor Taktikal Siyah Bot Uzun Konç Yazlık Fermuarlı..
479,00TL
Marka: Vogel Model: VGL-KSLK-SİYAH
Vogel Outdoor Taktikal Siyah Bot Uzun Konç Kışlık Vogel outdoor taktikal siyah bot askeriye botu olarak ya da diğer kullanım alanlarına göre seçeneklere ayrılır. Diğer modeller, arazi koşullarına uyumlu olan ürünlerdir. Ayrıca ayakların nefes alabildiği ve ter yapmayan yapılarda üretilmektedir.Takti..
649,00TL
Vogel Outdoor Taktikal Çöl Rengi Bot Uzun Konç Yazlık Fermuarlı Vogel Outdoor Taktikal Çöl Rengi Bot Uzun Konç Yazlık Fermuarlı
Çok Satan
Marka: Vogel Model: VGL-FRMRL-COLRENGİ
Vogel Outdoor Taktikal Çöl Rengi Bot Uzun Konç Yazlık Fermuarlı Vogel Outdoor Taktikal bot genellikle su geçirmez özelliklerde üretilen ve estetik zevklere uyum sağlayacak renk aralıklarına ayrılır.Bu modeller, askeri kullanımlar için ve günlük kullanımlar için özel olarak üretilmektedir. Yürünecek ..
479,00TL
Marka: Vogel Model: VGL-KSLK-COLRENGI
Vogel Outdoor Taktikal Çöl Rengi Bot Uzun Konç Kışlık Taktikal Çöl Rengi bot kış aylarında tercih edilebilecek ve farklı renk aralıklarında üretilen kışlık ayakkabılardır. Çöl rengi, haki, siyah, kahverengi gibi tonları vardır. Uzun boyutları ile kullanımı sağlanan ve fermuar ya da bağcık detayları ..
649,00TL
Marka: VANEDA Model: VANEDA-FRTN-SİYAH
Vaneda Fırtına Dry-Tex Su Geçirmez Taktik Outdoor Siyah Bot Vaneda Taktik Outdoor Siyah Bot kullanılacak zemine göre tercih edilebilecek özelliklere ayrılır. Dış yapıları su geçirmez olduğu için çevresel faktörlere bir hayli dayanıklıdır. Bunun yanı sıra Vaneda fırtına Dry-tex su geçirmez botlar der..
650,00TL
Marka: VANEDA Model: VANEDA-FRTN-DESERT
Vaneda Fırtına Dry-Tex Su Geçirmez Taktik Outdoor Çöl Rengi Bot Vaneda Taktik Outdoor Bot dayanıklılık ve üstün konfor özellikleri ile üretilen zorlu arazilere uyum sağlayabilen ürünlerdir. Bu ayakkabılar, mantar ve farklı mikroorganizmalar üretmediği için koku ve benzeri durumlar ortaya çıkmaz..
650,00TL
KDS Taktik Outdoor Bot Siyah Lowa Konsepti KDS Taktik Outdoor Bot Siyah Lowa Konsepti
Çok Satan
Marka: KDS Model: KDS-SİYAH
KDS Taktik Outdoor Bot Siyah Lowa Konsepti KDS Taktik Outdoor bot uzun süre dışarıda olan ve ayakta kalan kişiler için askeri olarak ya da farklı spor dalları doğrultusunda tercih edilebilir. Örneğin, kamplar, avcılıklar, spor etkinlikleri gibi bazı kullanım alanları vardır. Lowa Konsepti outdoor bo..
419,00TL
KDS Taktik Outdoor Bot Çöl Rengi Lowa Konsepti KDS Taktik Outdoor Bot Çöl Rengi Lowa Konsepti
Çok Satan
Marka: YEŞİL KUNDURA Model: KDS-COL
KDS Taktik Outdoor Bot Çöl Rengi Lowa Konsepti KDS Lowa Konsepti Taktik bot her ayak yapısına uyumlu olarak tasarlanan ve askeri ya da farklı kullanım alanlarını destekleyen niteliklerde üretilmiştir. Kışlık kullanımlar için uzun boyutta tasarlanan botların, zorlu hava şartlarına ve arazilere dayanı..
419,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA