Taktik Tişört Nedir? Outdoor Tişört Ne Demek?

          Taktik tişört kullanım amaçları doğrultusunda bu ismi alır ve ülkemizde asıl olarak outdoor tişört, askeri tişört ve doğa sporları giyimi anlamında kullanılmaktadır. Biz sizler için her ikisini de bir arada bulabileceğiniz ürünlerden oluşan bir platformda, güven içerisinde alışveriş yapabileceğiniz bir ortam yaratmak adına bu sayfayı oluşturduk. Yani hem askeri amaçta proesyonel taktik ürünler, hemde doğa yürüyüşü, tırmanma gibi sporlar esnasında kullanabileceğiniz kampçılık tişörtleri tarzında kaliteli tişörtleri inceleyebilirsiniz. Kelime anlamı olarak taktik tişört üzerinde cepler bulunan, askeri amaçlı kullanıma uygun, havalandırma bölmeleri olan, uzun kollu yada kısa kollu tişört yada sweatshirtlerin genel adıdır. Doğada bir bahar havasında hafif bir yürüyüş yapacaksanız, güzel bir havada ormanda kamp kurmak istiyorsanız, dağda bisiklet sürmek için yola çıkacaksanız, Doğa ile baş başa at binmeye gidecekseniz, arkadaşlarınızla birlikte bir poligonda atış yapacaksanız hava koşullarını da göz önünde bulundurarak taktikal tişört giyinebiliriz. Outdoor tişörtleri seçmekte genel olarak belirlenmiş bazı kriterlere dayanarak tercihlerimizi yapabiliriz. Bunları bir düzen içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

    Outdoor Tişört Tavsiyeleri

  • Yakın koruma gömleği içerisinde kullanıma uygun ürünler tercih edilebilir zira taktik tişörtlerin en sık kullanıldığı alanlardır.
  • Siyah taktikal tişört olarak çok fazla tercih edilmektedir bu da yine genellikle polis, asker ve özel koruma personelin koruma gömleği içerisinde kullanmasından kaynaklıdır.
  • Pamuklu, insan sağlığına zarar vermeyecek kumaşlardan imal edilmiş, nefes alabilen yapıdaki kumaşlar tercih edilmelidir.
  • Outdoor tişört kol altında havalandırma bölmeleri yada hava alabilen kumaşlardan yapılması halinde daha rahat kullanım imkanı sunacaktır. Yine kol altı bölümlerinde anti bakteriyel kumaşlar kullanılmasında fayda vardır.
  • Cepli tişört olarak bilinmeside üzerinde kullanıma uygun mini ceplerin bulunmasından dolayıdır. İsteğe bağlı olarak üzerinde cepler bulunan taktik uzun kollu tişört tercih edilebilir.
  • Yıkamada kısa programlar tercih edilir, tersten düşük sıcaklıkta yıkanır ise ürünün uzun süre kullanımı sağlanmış olur.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR