Taktikal Peç Nedir? Outdoor Arma Nedir?

        Taktikal polar, taktikal mont üzerinde kullanılmaya uygun her nevi plastik, kumaş, metal malzemeden imal edilmiş arkası cırtlı arma, yada cırtsız olarak kullanılabilen ürünlere taktik peç,outdoor arma yada mont arması diyoruz. Genellikle koyu renkler üzerine işleme veya baskı veya transfer yöntemi ile üretilir ve mont üzerinde yada çanta üzerinde bulunan yapışkan kısım ile birleştirilip uygulanır. Bu sayfada da bulabileceğiniz kaliteli kol arması veya patch seçmenin bazı püf noktaları vardır, sizlere biraz bundan bahsedeceğiz ;

Outdoor Peç Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

  • Arma çeşitleri eğer plastik, silikon, pvc benzeri bir malzemeden olacak ise kesinlikle kanzserojen madde içermediğinden emin olunmalı ve satıcıdan bu konuda güvence istenilmelidir.
  • Askeri peç türleri tercih edilecek ise genellikle bunlar nakış veya dokuma yöntemi ile üretildiği için kaliteli iplikle dokunmuş olması gerekmektedir.
  • Taktikal softshell montlar üzerine de kullanılabilen peçler arkası cırtlı ve kullanıma hazır olmalıdır. Orjinalinden cırtı olmayan ürünler oldukça basit durmaktadır.
  • Silikon cırt cırtlı peç çeşitleri genellikle kalıp hataları ile tam sağlıklı çıkarılamamaktadır ürün iyi incelenmeli hatasız olduğu görülmelidir.
  • Taktikal çanta veya kamp çantası üzerinde de kullanılabilen outdoor peçler koyu renk, doğayla, genel kamuflaj renkleri ile ve taktik giyim ürünleri (outdoor çanta, outdoor mont, taktik polar, tactical gömlek vb...) renkleri ile uyumlu renkte seçilmelidir. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR