Taktik Giyim Hakkında... Taktik Pantolon İle Başlayan Macera...

Taktik pantolon ile 2008 de başlayan serüvenimize yaklaşık 9 bin ürün ve sizlerle birlikte devam etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2008 senesinde Bayrampaşa'da dönemin zorlu şartları ile firmamızı kurduk. Öncelikli kuruluş amacımız resmi kıyafet ve üniforma üretmek ve ülkemizin dört bir yanındaki polis,asker ve özel güvenlik personeline ulaştırmaktı. Takdir edersiniz ki o dönemlerde Bayrampaşa bir çok polis ve askerin, giyim ürünü, üniforma ve aksesuar almak için uğrak noktası idi. Zamanla bu popülaritesini kaybetti. Resmi kıyafet üretimi konusunda oldukça başarılı olduk. Sürekli yenilikler hayata geçiriyor ve son kullanıcıların istek,öneri ve taleplerini yol gösterici olarak benimseyen bir strateji ile yolumuza devam ediyorduk .Yaklaşık 3 yıl sadece resmi kıyafet alanında imalat, perakende satış, toptan satış ve ihracat faaliyetlerini yürüttükten sonra daha farklı alanlarda imalat bandımızı genişletmeye karar verdik. Taktik giyim ürünleri ve ilk olarakta kargo pantolon imalatı ile işe koyulduk. Sıradan ürünlerden oldukça farklı olan ve özel bir üretim tecrübesi gerektiren bu ürün grubu bizlere bu konuda bir rehber oldu. Sonuç olarak outdoor ve taktikal camiası ile bu şekilde tanışmış olduk. Aslında daha önce üretip satışa sunduğumuz kamuflaj ürünleri üzerinde oldukça tecrübeli olduğumuz için, outdoor pantolon imalatı yeni bir işten ziyade bize kendimizi kanıtlayacak yeni bir alan fırsatı sunmuş oldu.

Kısaca üretip sizlere sunduğumuz ürünlerden ve genel olarak hizmetlerimizden bahsetmet isteriz ;

 

Kargo Pantolon

Kargo pantolon, genel olarak yandan cepli ürün grubuna verilen bir tür adıdır. Zaten hali hazırda 2008 yılından beri binlerce kamuflaj pantolonu yada dönemin çevik kuvvet pantolonlarını üretmiş bir firma olduğumuz için kargo pantolon üretme konusunda zorlandğımız söylenemez. Piyasada bulunmayan ama bizim için özel imal edilen kaliteli, dayanıklı kumaşlar dokutarak, kendi atölyelerimizde, her safhasını kendi takip ettiğimiz güvenilir işçiliğimiz ile en dayanıklı ve en trend kargo pantolonları sizlere sunuyoruz. Taktik giyim sadece kendi ürettiğimiz ürünleri sergilediğimiz bir platform değil elbette. Dünya'da ve Ülkemizde kendisini kanıtlamış bir çok büyük markanında ürününü yine sayfalarımızda gezindikçe görebileceksiniz. Yazımızın ilerleyen kısımlarında bu büyük markaları sizlere tanıtacağız.

Taktik Pantolon

Taktik pantolon kesinlikle işini bilen ve sadece bu işle uğraşan firmalardan alınmalıdır. 2008 yılında kurulduğumuz günden bu yana sadece bir kaç atölyemizi sabit olarak taktik pantolon imalatına ayırarak zaten bu konuya gereken önemi veriyoruz. Standart giyim ürünlerinden farklı olarak bir çok cebi bulunan, oldukça dayanıklı yapıya sahip olan taktik pantolonlar özel ilgi alanımız. Sizlere sadece taktikgiyim.com için dokunmuş ve sizler için özel işççilik ile hazırlanmış taktik pantolonları güvenle ilgili sayfalarımızda sunuyoruz.

Outdoor Pantolon

Outdoor pantolon, kampçıların, dağcıların, doğa yürüyüşü sevenlerin, dış mekan aktivitesi meraklılarının gözdesi. Üzerindeki pekçok farklı cebi ve özel kumaşları sayesinde özel olan outdoor pantolonlar bir outdoor etkinliğin vazgeçilmezi.

Taktik Giyim Firması Faaliyetlerimiz hakında genel bilgi...

Yurtiçinde yukarıda bahsettiğimiz bir çok ürünü, takipçilerimiz ile buluştururken yurtdışı-ihracat ayağımız ile de ülkemize döviz katkısı sağlamaya çalışıyoruz. Güney Afrika ülkelerinden tutunda bir çok Avrupa ve Asya ülkesine imal ettiğimiz, profesyonel askeri teçhizatlar ve askeri üniformaları, her birinin üzerinde Şanlı Türk Bayrağı'nı dalgalandırarak ve Türk Malı damgasını vurarak göndermenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Taktik Giyim Firmamıza Ulaşabileceğiniz Platformlar ve Diğer Web Sitelerimiz

Öncelikle 2010 yılından bu yana sizlere hizmet veren ve doğrudan irtibata geçebileceğiniz Tactical Mağazamız haftanın 6 günü açık. Sabah saat 09:00 dan Akşam 19:00 a kadar burada sizlerle ilgilenerek, kendinize en uygun ürünü almanıza yardımcı olacak personelimiz bulunmkata. Yine sadece size özel 0212 279 72 25 nolu telefon ile de irtibat kurabilirsiniz. Taktik Giyim İnstagram Hesabımızdan en yeni ürünleri takip edebilirsiniz. Tabii Taktik Giyim You Tube Hesabımızdan da paylaştığımız faydalı bilgilerden istifade edebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR