Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır
₺2.659,00 KDV Dahil
Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır
₺2.659,00 KDV Dahil
Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır
₺2.659,00 KDV Dahil
Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır
₺2.659,00 KDV Dahil
Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır.
₺2.099,00 KDV Dahil
Beden tablosu ürün özellikleri kısmındadır.
₺2.099,00 KDV Dahil
BEDEN TABLOSU ÜRÜN ÖZELLİKLERİ KISMINDADIR!
 
BEDEN OLARAK 1 BEDEN KÜÇÜK ALMANIZ TAVSİYE OLUNUR! (GENİŞ KESİMDİR!)
₺2.099,00 KDV Dahil

BEDEN TABLOSU ÜRÜN ÖZELLİKLERİ KISMINDADIR!
 
BEDEN OLARAK 1 BEDEN KÜÇÜK ALMANIZ TAVSİYE OLUNUR! (GENİŞ KESİMDİR!)

₺2.099,00 KDV Dahil
BEDEN TABLOSU ÜRÜN ÖZELLİKLERİ KISMINDADIR!
 
BEDEN OLARAK 1 BEDEN KÜÇÜK ALMANIZ TAVSİYE OLUNUR! (GENİŞ KESİMDİR!)
₺2.099,00 KDV Dahil

Kargo Pantolon

Kargo pantolon, kapaklı cepleri ile oldukça şık bir görüntüsü olan, pantolon türüne verilen genel isimdir. Yandan kapaklı cepleri olan ve fazlaca günlük kullanım eşyalarını taşımaya imkan tanıyan ürünlerdir. Aslında oldukça eski zamanlardan bu yana kargo pantolon erkek kullanılmaktadır. Fakat 2017 yılının sonlarına doğru yeniden gündeme gelen yandan kargo cepli pantolonlar moda oldu. Ve standart giyim ürünlerinden hem cep sayıları hemde ceplerinin büyüklükleri ile ayrılan bu pantolon türü son zamanlarda her yaş grubundan kullanıcının gözdesi oldu.

 

Yandan Cepli Pantolon Erkek Tarihi

Erkek kargo pantolon aslında, 1800 lü yıllarda savaşlar sırasında insanların cephlere eşya ve cephane taşıyabilmesi amacıyla tasarlanmış ürünlerdi. Büyük cepleri sayesinde askerler yanlarına fazlaca alet-edevat alabiliyor ve yerlerine ulaştırabiliyordu. Bu yüzden kullanıcılar o tarihlerde tercih ederlerdi. Şimdilerde ise yine benzer amaçla yanımızda fazladan eşya taşımak üzere bu büyük kargo cep pantolonlara ihtiyaç duymakta ve günlük olarak kullanmaktayız.

 

Kargo Pantolonlar ve Sıradan Giyim Ürünleri Arasındaki Farklar

 

  1. Esnek kargo pantolonlar rahat ve giymesi keyifli kumaşlardan imal edilirler. Kullanılan kumaşlar gün içerisinde girdiğimiz tüm pozisyonlarda vücudumuza adapte olurlar. Yaptığımız hareketlerde bizimle birlikte hareket eder ve oldukça konforlu bir kullanım imkanı sunar.
  2.  Paraşüt pantolon olarak ta bilinen ürünlerin, kalıplarının düzgün olması ve parçalı kesim olması ile bilinir. Kullanıcı giydiği an üzerine oturan bir yapısı vardır. Bu da giymesini oldukça eğlenceli yapar. Ayrıca kendi ürettiğimiz ürünlerde yukarıdan aşağı daralan kesimde pantolonlar yapmaya gayret gösteriyoruz. 
  3. Kargo pantolonların cepleri hem büyük olmalı hemde cep sayıları fazla olmalıdır. Zaten ana amacı fazla eşya muhafaza etmek üzere olan bu ürünlerin cep sayılarını sayfamızdan detayları ile görerek kendi ihtiyacınıza uygun olanları temin edebilirsiniz.
  4. En iyi kargo pantolonlar dayanıklı olanlardır. Size uzun süreli kullanım sunması gerekir. Elbette aldığımız her üründe maksimum fayda bekleriz. Pantolon hususunda da olabildiğince uzun ömürlü ürünler tercih edilmelidir.

 

 

Erkek Kargo Pantolon Modelleri

Bu konuda birçok farklı model bulunmak ile birlikte genel olarak kullanılan ve üretilen pantolon modelleri şu şekildedir.

Yandan kapaklı cepli kargo pantolonlar, sadece yanlarda kapaklı cepleri olan modelleri tarif etmek için kullanılır. Cep kapaları genellikle konulan eşyaların düşmemesi için cırtlı yapılmıştır. Cepler türüne göre kabarık yani körüklü yada yapışık cep şeklinde yapılmış olabilir. Ripstop yada daha farklı kumaşlarla yapılabilir.  Bir çok farklı renkte üretilebilir.

Fermuar cepli kargo pantolon, ceplerin kapaklarının olmadığı ve fermuar ile kapanıp açıldığı ürünlerdir. Cep ebatları diğer modellere göre daha küçük olabilir fakar yinede kullanıcı tercihleri bizlere oldukça kullanışlı ürünler olduğunu gösteriyor. bunlar az sayıda cepleri olan standart ürünler birde cep sayısı fazla olan modeller vardır.

Çok cepli kargo pantolon modelleri standartların aksine yanlarda, ön kasık kısmında, arkada vs... en az 8-10 adet cebi olan ürünlerdir. Bazı meslek gruplarında özel olarak tercih edilen çok cepli modelleri ayıran en önemli özellik konulabilecek her bölgesinde kargo tipi cep konulmasıdır.

Esnek kumaşlı kargo pantolonlar, özel olarak belirli bir kumaştan yapılmazlar ama çeşitli esnek kumaşlar bu tür ürünlerin yapımında kullanılır. Örneğin %100 pamuk likralı kumaşlar, Polyester-pamuk karışım elastan içeren kumaşlar veya likralı ripstop kumaşlar bu esnek pantolonların yapımında kullanılan bir kaç kumaş türüdür. Giymesi keyifli olduğu için alıcıları genellikle gün içinde rahat hareket etmeyi seven kullanıcılardır.

Taktikgiyim olarak bizlerde bu 4 farklı tipte ürün imalatına devam ediyor ve bazı türlerde alternatif, piyasada kendini ispat etmiş bazı markaların ürünlerini bu sayfamızda sizlerle buluşturuyoruz. Bu kargo pantolon markalarından bazılarını da şu şekilde sıralayabiliriz.

En İyi Kargo Pantolon Markaları

5.11 Tactical kargo pantolonlarını bayisi olarak sayfamızda bulundurmaya ve hemen her modelini sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz.

Columbia kargo pantolon sektörünün en öncü ismidir desek herhalde yanılmış olmayız. Kalitesinin yanı sıra bir çok ürünü ilk defa imal eden columbia markası sizi standartların dışına çıkararak en farklı ürünleri sizlere sunuyor.

Evolite kargo pantolon, kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile sizlere uzun ömürlü kullanım sunan giyim ürünlerini buluşturur. Ayrıca rahatlığı ile de ön plana çıkan evolite markası pantolon haricinde bir çok kamp ürünü ve outdoor malzeme imalatını da başarılı şekilde yürütüyor. Bunların dışında birçok farklı marka ile hem imalatta hem tasarımda birlikte hareket etmekteyiz. Diğer bazı markalarımızı da şu şekilde sıralayalım ;

Combat Tactical Kargo Pantolon, Ervo, Tugan Tactical, Vav wear kargo pantolon, North Mountain, Special, Taktikalp, Vogel, Taktik Store kargo pantolon gibi markaralı bu sayfamızda gururla sunuyoruz.

 

Kargo Pantolon Kombinleri

Genellikle bir gömlek, tişört, kazak, sweatshirt gibi üst giyimleri ile birlikte  giyilebilen kargo pantolon kombinleri, zaten rahat giyim öğeleri olarak biliniyor. Bu nedenle üst giyim olarak ta oldukça rahat giyim ürünleri tercih edilmelidir. Standart pek çok üründe yine üzerinde renk ve tarzına göre kullanılabilmektedir. Peki hangi renkte kargo pantolonlar bulunuyor.

Kargo Pantolonlar Ve Renkleri

Siyah kargo pantolon gibi her daim aranan ve modası hiçbir zaman geçmeyen ürünlerden bahsedeceğiz. Siyah bir çok farklı giyim ürünü ile birlikte kullanılabildiği gibi yine bir çok farklı renkte kıyafet ile de kombin yapılabilmektedir. Bu sebeple siyah pantolonların tercih edilebilirliğini artırmaktadırlar. Haricinde yeşil, camel, beyaz,bej, haki kargo pantolon gibi farklı renk seçeneği ile de kombinler yaratmak ve tarzınızı giyiminize yansıtmanız oldukça mümkün. 

Kargo Pantolon Seçimi nasıl yapılmalı

Evet her alışveriş ihtiyaç yada istek sonucunda olmaktadır. İhtiyaç ise eğer eldeki kombin alternatifleri içerisinde alacağımız pantolonu hangi kombin ile nasıl kullanabileceğimizin kararını vermiş olarak alışverişe başlarsak daha başarılı oluruz. Eğer istek için ise yine aynı şekilde bir ürünü almadan önce hangi amaca hizmet edeck belirlemek gerekir. Bu iki soruyu yanıtladınız ve alışverişe başladınız diyelim. 

  1. Kargo pantolonun kumaşı rahat olmalı eğer doğrudan alışveriş yapıyorsanız giyerek ve dokunarak kumaşın kalitesini ve esnek yada giyimdeki başarısını anlayabilirsiniz. Ya internet alışverişi yapıyorsanız ? Taktik Giyim bu konuda her ürününü açıklamaları, videoları ve fotoğrafları ile detaylandırarak sizlerin aklında soru işareti kalmadan bu süreci tamamlanıza imkan sağlar.
  2. Kargo pantolonun cepleri istediğiniz gibi mi ? Evet bu sorunun pantolon modelleri adetince cevabı olabilir. Bizde bu yüzden sizlere bu sayfada en farklı model ve tarz pantolonları bulundurmaya gayret gösteriyoruz.
  3. Kalıp ve beden bilgisi açıkça satıcı tarafından belirtilmiş olması gerekmektedir. Kalıplarda isterseniz bedeninize ve zevkinize göre fit kesim kargo pantolon yada bol paçalı kargo pantolon almak sizin tercihinizdir.

 

Kargo Pantolon Kullanılan Meslekler Nelerdir ?

Bir çok farklı meslek grubu kargo pantolonu gerek görüntüsü veya gerek rahatlığı, hareket kabiliyet, gibi nedenler ile tercih etmektedir. Daha çok aldığımız talepler iş pantolonu gibi olmaması daha farklı tarzda imal edilmesi gerektiği ve kullanıcının üzerinde şık durmasının istendiği yönündedir. Bu yüzden bizde kullanıcı talepleri doğrultusunda en şık modelleri tüm meslek gruplarının giyebileceği şekilde bu sayfada paylaşıyor olacağız. Tüm meslek grupları ve günlük hayat içinde erkek kargo pantolon modellerini herkes giyinebilir dedik ama genel olarak en fazla tercih eden meslek gruplarını saymak gerekir ise ; Mühendisler, Polisler, Askerler, Büro veya ofis çalışanları, mimarlar veya inşaat çalışanları gibidir.

kargo pantolon taktik giyim

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR