*İç giyim ürünlerinde iade ve değişim kabul edilmemektedir!
₺449,00 KDV Dahil
*İç giyim ürünlerinde iade ve değişim kabul edilmemektedir!
₺799,00 KDV Dahil
BLACKSPADE Termal Kısa K. Üst P. İçlik Siyah S
₺1.679,94 KDV Dahil
BLACKSPADE Termal Kısa K. Üst P. İçlik Lacivert M
₺1.679,94 KDV Dahil

Termal İçlik

        Termal içlik, kış günlerinin ve outdoor etkinliklerin vazgeçilmezidir. Alığımız birçok outdoor ürünün özellikli malzemelerden imal edildiğini ve soğuğa karşı koruyabildiğini biliyoruz ama bazı ekstra durumlarda termal alt içlik giymek neredeyse kaçınılmaz oluyor. Doğa yürüyüşlerini, kamp aktivitelerini yada dağda piknik aktivitelerini, sadece yazın mı yapacağız ? Tabiki kışın outdoor etkinliklerinin de farklı bir hazzı var ve kışında aktiviteleri yapmamıza kaliteli içlikler imkan tanıyor.

Termal İçlikler Hangi alanlarda kullanılır ?

Termal içlik, ekstra soğuk günlerde bir çok dışmekan etkinliğinde kullanılabileceği gibi günlük kullanım konusunda da dışarıda görev yapan meslek mensuplarının oldukça rahat şekilde çalışmasına olanak sağlıyor. Çünkü orijinal termal kumaştan yapılmış termal iç giyim ürünleri vücudun ısısını mükemmel şekilde korur ve üşümenizi engeller. Dışarıda yapılan her aktivitenin uzunluğu vücut ısısının korunmasına bağlıdır. Ne kadar uzun dışarıda kalacağınızı termal içliğinizin kalitesi belirler. Bu yüzden orijinal termal ürünler temin etmek oldukça önemlidir.

Orijinal Termal İçlikler Nasıl Anlaşılır ?

        Orijinal Termal içliğin tanımı ve kalitesi üzerine bir çok yorum yapılmaktadır fakat birebir kullanımda gerçek termal malzeme olduğu ayırt edilir ? Bununla ilgili fikir ayrılıkları mevcut. Dışarıdaki soğuk havayı vücuttan uzak tutan, ve içeride vücudun ürettiği teri dışarı tasfiye edebilen kumaş tipi termal kumaştır. Bu iki madde bir termal atletin gerçekten orijinal olup omadığını belirler. Yani vücudun ısı dengesini muhafaza eder. Ayrıca termal kumaşlar antibakteriyel özellikte olduğu için vücutta ter vs. kaynaklı bakteri oluşumunu ve bakteri tabanlı koku oluşumunu engeller.

En İyi Termal İçlik Hangisi?

Termal içlik erkek seçerken bazı hususlar dikkate alındığı zaman işiniz oldukça kolaylaşacaktır. Zira orijinal ürünü bulmak oldukça zordur. Termal outdoor giyimde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizler için orijinal termal ürünleri bu sayfada derledik. Termal kumaş içerisinde bazı boşluklar olur ve bu boşluklar viskoz kumaşın kendi yapısında var olan bir özelliktir, dışarıdan soğuk havanın girişine işte bu hava boşlukları engel olur . Kumaşın sertifikalı olduğunu öğrenerek, alışveriş yapmak orijinal bir termal içlik alacağınızı garanti altına alabilir ve yine bilinen markalardan termal tişört almak daha sağlıklı bir outdoor giyim için gereklidir.

Termal İçlik Markaları

Erkek içlik alırken daha önce de bahsettiğimiz üzere bilindik yerleri tercih etmekte fayda vardır. Yani isim yapmış, insanların ürünleri üzerinde olumlu yorum yaptığı ve duyulmuş markalar üzerinde durmak daha mantıklı olacaktır. Taktik giyim firması olarak bizler her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri, tabiri caizse fiyat performans ürünlerini sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Bu anlamda Combat Tactical, Vogel, Evolite, Tugan Taktikal gibi büyük markaların tanınmış ve olumlu görüş bildirilen ürünlerini bu sayfada sizlere sunmaktayız.

Örnek Kaliteli Termal İçlik Takımı

Termal İçlik Erkek İçlik

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR