Menu
Your Cart

Taktik Mont ve Polar

            Soğuk iklim koşullarında oldukça başarılı, günlük kullanımda, kampta, trekkingte, uzun yürüyüşlerde kullanılabilecek kaliteli ve uygun fiiyatlı outdoor montlar bu sayfada sizlerle. Taktikal ürün demek; askeri alanda kullanıma uygun, profesyonel kullanıcı için tasarlanmış, fazla olan cep sayısı ile kişiye yanında fazlaca eşya bulundurmasına imkan tanıyan tekstil ürünü demektir, bu anlamda alelade üzerine taktik mont, taktik ceket yazılmış ürünlerden ziyade gerçekten sahada profesyonel kullanıcının onayladığı, beğendiği ve üzerinde düzeltmeler yapar en mükemmeli ortaya çıkardığı ürünlere bu sayfada yer vermekteyiz

        Columbia, The nort face, jack wolfskin gibi ithal ve vav taktik, neva tactical gibi yerli markaları birarada bulabileceğiniz yegane adres www.taktikgiyim.com 'da, tactical montları garantili ve güvenli alışveriş seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

        Bir çok farklı sentetik lifin biraraya gelmesi ile oluşan polar kumaşlar her alanda kullanılabilir. Bizler tekstil alanında taktik polar hırkalar ve outdoor çokcepli polar montlar üzerinde kullandığımız için kısaca taktik polar diye isimlendirmekteyiz.

        Bir ürünün taktik ünvanını alabilmesi için askeri alanda başarılı olması, üretildiği hava koşulunda kullanıcısına hareket imkanı vermesi  ve gerçekten profesyonel kullanım için tasarlanmış olması gerekmektedir.Piyasada satılmakta olan bir çok ürün,söz gelişi taktik polar, taktik mont gibi adlandırılmaktadır fakat ürünün uzaktan yakından taktiksel kullanım amacı ile alaksı dahi yoktur. Bu anlamda 15 yılı aşkın tecrübemiz ile siz değerli tactical life tarzını benimsemiş misafirlerimiz için taktik ve outdoor polar montları bu kategorimizde derledik.

        Gerek çeşitli markaları (the nortface polar, wolf tactical polar, columbia polar vs..) , gerekse renk (haki polar gibi ) ve model seçenekleri ile  doğa sporları poları ve askeri tarz polar olarak kullanımı oldukça uygun olan ürünleri taktik giyim garantisi altında temin edebilirsiniz.

Taktikal Outdoor Softshell Mont Kapüşonlu Taktikal Outdoor Softshell Mont Kapüşonlu
Yeni
Model: SFTSHLL-MNT-SYH-SFRİ
Taktikal Outdoor Softshell Mont KapüşonluTaktikal Montumuz soğuk hava koşullarına karşı etkili, teknik bir kumaş olan 10000 mm su basıncına dayanıklı, mebran kaplamalı, 3 katlı ve nefes alabilen softshell kumaştan imal edilmiştir.Outdoor softshell montumuzun içi polar sıvamadır sıack tutar, nefes al..
239,00TL
Siyah Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Siyah Outdoor Taktik Çok Cepli Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-POLAR-SİYAH
Siyah Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Erkek taktikal mont, çok cepli olarak tasarlanmıştır. Üstün bir hareket kabiliyeti sunar.Taktikal erkek mont, siyah renkte üretimi ile değerli müşterilerimiz için satışa sunulmuştur.Üstün nitelikli kullanım imkanı sağlayan siyah outdoor taktik çok cepli polar ıs..
109,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Siyah Kapüşonsuz Outdoor Taktikal Softshell Mont Siyah Kapüşonsuz
Yeni
Marka: North Mountain Model: NM-03-NRT-SYH-KAPSNSZ
Outdoor Taktikal Softshell Mont Siyah Kapüşonsuz..
399,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Kırmızı Kapüşonsuz Outdoor Taktikal Softshell Mont Kırmızı Kapüşonsuz
Yeni
Marka: North Mountain Model: NM-06-NRT-KRMZ-KAPSNSZ
Outdoor Taktikal Softshell Mont Kırmızı Kapüşonsuz..
399,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Siyah Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-SFTSHLLMNT-SİYAH
Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Siyah 5.11 Softshell tactical mont, modelleri çok cepli özelliği ile sitemizde yerini almıştır.Outdoor mont, kumaşı tamamen yerli üretim malzemelerden yapılmıştır. Kullanılan kumaşlar orjinal softshell ürünlerden oluşmaktadır.Su ve rüzgarı geçi..
289,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Haki Yeşil Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Haki Yeşil
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-SFTSHLLMNT-HAKİ
Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Haki Yeşil Outdoor taktikal mont, pek çok model ile değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.Bu montlar sitemizde yer almaktadır. Outdoor aktivitelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Çünkü kumaş özellikleri buna göre yapılmıştır..
289,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Çöl Rengi Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Çöl Rengi
Yeni
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-SFTSHLLMNT-COL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Çok Cepli 5.11 Konsept Çöl Rengi..
289,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Antrasit Gri Kapüşonsuz Outdoor Taktikal Softshell Mont Antrasit Gri Kapüşonsuz
Yeni Çok Satan
Marka: North Mountain Model: NM-04-NRT-GRI-KAPSNSZ
Outdoor Taktikal Softshell Mont Antrasit Gri Kapüşonsuz..
399,00TL
Outdoor Taktikal Softshell Mont Açık Mavi Kapüşonsuz Outdoor Taktikal Softshell Mont Açık Mavi Kapüşonsuz
Yeni
Marka: North Mountain Model: NM-05-NRT-MAVI-KAPSNSZ
Outdoor Taktikal Softshell Mont Açık Mavi Kapüşonsuz..
399,00TL
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-PLRHRK-SİYAH
Outdoor Polar Hırka Siyah Outdoor taktikal mont, çeşitliliği ile sitemizde yerini alan özel ürünlerdendir. Her türlü Ourdoor alanlarda rahat bir kullanımı mevcuttur.5.11 modeli tactik mont, siyah renkte polar ve hırka seçenekleri ile sistemimizde siz değerli müşterilerimiz adına satışa çıkartılmışt..
60,00TL
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-PLRHRK-JAN.KAMUFLAJ
Outdoor Polar Hırka Komando Kamuflaj Outdoor taktikal hırka, modellerinde kamuflaj oldukça beğenilen bir tarzdır. Bu nedenle değerli müşterilerimiz için kaliteli olarak üretilen outdoor polar hırka seçenekleri sitemizde satışa sunulmuştur.Taktikal polar kamuflaj hırka, seçeneklerinde polar hırka ür..
60,00TL
Outdoor Polar Hırka Haki Yeşil Outdoor Polar Hırka Haki Yeşil
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-PLRHRK-HAKİ
Outdoor Polar Hırka Haki Yeşil Outdoor polar hırka modelleri haki renk seçenekleri doğa sporları ve avcılık ile ilgilenen kişiler için tercih edebilecekleri ürünler arasında yer almaktadır.Sporcuların keyifle kullanacakları bu ürünler polar ve hırka çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin beğen..
60,00TL
Kamuflaj Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Kamuflaj Outdoor Taktik Çok Cepli Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-POLAR-JAN.KAMUFLAJ
Kamuflaj Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Taktikal mont, tasarımları outdoor çok cepli polar mont olarak sitemizde yerini alan ürünlerimizdendir.Taktik polar mont, çok çepli kamuflaj modelde tasarlanmıştır. Kamuflaj model severlerin ilgisini çekecek tasarımlardandır.Taktikal çok cepli mont, esnek yap..
109,00TL
Haki Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Haki Outdoor Taktik Çok Cepli Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-POLAR-HAKİ
Haki Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Haki taktikal mont modelleri outdoor çok cepli olarak haki renkte sitemizde yer alan ürünler arasındadır.5.11 tactical mont, soğuğa karşı koruyucu özelliği mevcuttur.Doğa yürüyüşü için oldukça uygundur.Outdoor mont, rahat giyilebilen, dayanıklı malzemeden üretil..
109,00TL
Çöl Rengi Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Çöl Rengi Outdoor Taktik Çok Cepli Polar
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: WTW-POLAR-COL
Çöl Rengi Outdoor Taktik Çok Cepli Polar Taktikal polar mont, modelleri outdoor çok cepli olarak çöl renginde sitemizde yer alan ürünler arasında yer alır. Outdoor taktik mont, soğuğa karşı dayanıklı olan ürünümüz sıcak tutma özelliği ile dikkat çeker.5.11 tactical mont, esnek yapısı sayesinde rah..
109,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA