Menu
Your Cart

Taktik Bere ve Boyunluk

Outdoor, ülkemizde doğa sporları anlamında kullanılmaktadır ve bu tür extreme sporları yaparken mevsimine uygun şekilde ( kışın; bere, boyunluk, mont, gömlek, softshell pantolon vs.. yazın ise tişört, sweatshirt, yazlık gömlek, outdoor pantolon, yazlık bot gibi...) giyinmek gerekir. Soğuk kış şartlarında her iklime uygun bereler , yün bere, taktik polar bere, örme bere, outdoor termal bere gibi özellikleri ile renk seçenekleri ile sizlerle. Her marka, renk ve modelden outdoor mont, outdoor gömlek üzerine kullanılabilcek outdoor bereler uygun fiyatları ile bu kategoride.

Soğuktan korunmak adına en kaliteli gerçek termal boyunluk ve polar boyunluklar taktik giyim ayrıcalığı ve uygun fiyat güvencesi ile temin edebilirsiniz. Kayak, dağ tırmanışı, kaya tırmanışı ve kış yürüyüşleri gibi her türlü outdoor aktivitede güvenle kullanabilecceğiniz ürünler bu sayfada sizleri bekliyor. haki boyunluk, siyah boyunluk gibi renk ve  beden seçenekleri ile her marka ve model outdoor giyim ürünleri üzerinde uyum içerisinde kullanılabilecek ipli boyunluklar bu kategoride sizlerle buluşuyor.

Marka: Wolf Tactical Wear Model: TRML-MSK-SRI
Termal Kar Maskesi - Çöl Rengi Termal Kar Maskesi antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu sayede terleme ve kokuya yol açmadan uzun süre kullanım sağlar. Göz kısımları açık olan ve ağız da dâhil bütün yüzü, baş kısmını koruyan bu maskeler özellikle spor dallarıyla uğraşanlar tarafından tercih edilir..
25,00TL
Termal Bere - Siyah Termal Bere - Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: TRMLBRE-SYH
Termal Bere - Siyah Termal bere askeri olarak da kullanılan bir kumaş yapısına sahiptir. Ayrıca son derece dayanıklı olduğundan spor dalları ile uğraşanlar tarafından da tercih edilir. Antibakteriyel kumaş yapısı sayesinde terleme ve kokuya karşı dayanıklıdır. Uzun süre kullanıldığında herhangi bir ..
15,00TL
Marka: Wolf Tactical Wear Model: TRMLBRE-CLRNGİ
Termal Bere - Çöl Rengi Termal bere viskoz ve elyaf malzemelerinin karışımından üretilir. Bu sayede son derece esnek ve dayanıklı bir kumaş elde edilir. Zorlu kış şartlarında rahat bir kullanım sağlar. Antibakteriyel yapısı sayesinde terletmez ve kötü kokulara yol açmaz. Termal bere zorlu spor dalla..
15,00TL
Polar Kar Maskesi Polar Kar Maskesi
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: PLR-KARMSK
Polar Kar Maskesi Kar maskesi polar yapısı sayesinde soğuk kış günlerinin en vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Yumuşak ve nefes aldıran kumaş yapısıyla karlı günlerde oldukça rahat bir kullanım sağlar. Polar Kar Maskesi kumaşıyla oldukça şık bir görünüme olanak verir. Bu sayede spor dışında gü..
14,90TL
Polar Boyunluk-Siyah Polar Boyunluk-Siyah
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: PLR-BYNLK
Polar Boyunluk-Siyah Polar boyunluk farklı renk ve model seçenekleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Tek parça halinde satılan bu ürün istenildiği zaman yüzün ağız bölgesine kadar kapatılmasına da olanak verir. Böylece soğuk kış günlerinde polar kumaş yapısıyla tam koruma sağ..
14,90TL
Polar Boyunluk - Lacivert Polar Boyunluk - Lacivert
Çok Satan
Marka: Wolf Tactical Wear Model: PLR.BYNLK-LCVRT
Polar Boyunluk - Lacivert Polar boyunluk farklı model ve renk seçenekleri ile pek çok kişinin tercih ettiği ürünlerdir. Esnek ve dayanıklı kumaş yapısı sayesinde boynun hareket alanını kısıtlamaz. Bundan dolayı spor dallarıyla uğraşanlar için oldukça rahatlık sağlar. Özellikle polar kumaştan üretil..
14,90TL
Marka: Wolf Tactical Wear Model: PLR.BYNLK-HK
Polar Boyunluk - Haki Polar boyunluk pek çok farklı model ve renk seçeneği ile kişilerin tercih ettiği bir üründür. Polar kumaş yapısı sayesinde soğuktan korunmaya olanak verir. Ağıza kadar çekilebilecek kadar uzun tasarımı sayesinde kar sporlarında rahatlıkla kullanılır. Askeri malzeme olarak kul..
14,90TL
Marka: Wolf Tactical Wear Model: PLR.BYNLK-CLRNGİ
Polar Boyunluk - Çöl Rengi Polar boyunluk modellerinde farklı tasarımlar ve renkler mevcuttur. Esnek ve oldukça dayanıklı bir polar kumaştan üretilir. Termal kumaş yapısı sayesinde soğuktan korur ve rahat bir hareket alanı sağlar. Günlük veya Outdoor sporlar için de rahatlıkla tercih edilebilir. En ..
14,90TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA