Tactical Bere, Outdoor bere Ve Boyunluk Nedir? Ne Amaçla Kullanılır?

        Outdoor bere, ülkemiz kış mevsimini verimli geçiren bir iklim kuşağında yer aldığı için doğa sporları anlamında kullanılmaktadır ve bu tür extreme sporları yaparken mevsimine uygun şekilde ( kışın; bere, boyunluk, mont, softshell pantolon vs.. yazın ise tişört, sweatshirt, yazlık gömlek, outdoor pantolon, yazlık bot gibi...) giyinmek gerekir. Kışın soğuktan koruyan her türlü baş giyim ürününe bere denilmektedir ve outdoor berenin diğer sıradan bereler ile farkı ise yapıldığı özel materyallerden kaynaklanmaktadır. Soğuk kış şartlarında her iklime uygun , softshell bere, taktik polar bere,outdoor termal bere gibi detaylı seçenekleri ile sizlerle. Her marka, renk ve modelden outdoor mont, outdoor gömlek üzerine kullanılabilcek outdoor bereler uygun fiyatları ile bu kategoride taktik giyim kullanıcıları ile buluşuyor.Kayak, dağ tırmanışı, kaya tırmanışı ve kış yürüyüşleri gibi her türlü outdoor aktivitede güvenle kullanabileceğiniz ürünler bu sayfada sizleri bekliyor. haki boyunluk, erkek bere gibi renk ve  beden seçenekleri ile her marka ve model outdoor giyim ürünleri üzerinde uyum içerisinde kullanılabilecek ipli boyunluklar bu kategoride sizlerle buluşuyor.

Bere Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar Nelerdir?

  • Polar bere gibi ürünlerin yapıldığı malzeme içeriği ürün içerisinde kesinlikle net olarak belirtilmelidir. Pamuk, polyester oranları detaylı olarak yer almalıdır. Tercih esnasında siz de bu verielre göre hareket etmelisiniz. Çok soğuk bir bölgede iseniz sıcaklığı muhafaza edebilen özel malzemelerden yapılmış ürünler de tercih edilebilir.
  • Nefes alabilen kumaştan yapılmış ürünler tercihe edilmelidir.
  • Yumuşak yapılı kumaşlar tercih edilmeli.
  • Siyah bere, boyunluk genişlik ölçüsü açıkça verilmiş olmalı ve seçimlerimizde bunu kendi ölçümüze göre uyarlayarak tercih yapmalıyız.
  • Taktikal aksesuar rengi genel olarak tercihen koyu olmalı (kış renkleri - Haki, camel, vizon, bej, siyah, füme, kahverengi gibi... )

Termal Bere Saklama Tavsiyeleri

  • Kullanıldıktan sonra ıslak şekilde cebe yada dolaba konulmamalı ve kuruması sağlanmalı
  • Üretici ve satıcının yıkama konusundaki uyarılarına uyulmalı. Temizliği düzgün şekilde yapılmalı.
  • Kuru ve nemsiz bir dolapta kullanılacağı zamana kadar muhafaza edilmeli.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR