Menu
Your Cart

Taktik Gözlük ve Kulaklık

        Atış gözlükleri silahla atış esnasında silahtan çıkan boş kovan, barut artığı vs gibi atıkların gözle temasını engellemek adına kullanılır ve güvenli bir atışın olmazsa olmaz gereçlerindendir. Her atıcı gözüne ve yüzüne tam oturan ve gözlerini tam anlamıyla kapsayan kaliteli bir gözlük ile atış yapmak ister, işte bu taktik giyim ayrıcalığı ile mümkün.

        Taktik atış severler, atış eğitmenleri ve her atış meraklısının olması gereken aksesuarıdır taktik atış gözlüğü. Kullanıcılarımıza özel olarak en yeni ve dünya trendlerini outdoor giyim konusunda ve tactical gözlükler hususunda oldukça yakından takip etmekteyiz. Dünyanın önde gelen balistik gözlük markalarını yada airsoft gözlük markalarının en yeni model ürünlerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine bu sayfada sunuyoruz.

        Kapalı yada açık alan farketmeksizin atış esnasında yüksek basınç ve yüksek ses ortaya çıkar ve bu olaydan en fazla gözler ve kulaklar etkilenir. Gözleri korumak için taktik giyim platformunda taktik gözlükler kategorisine bakabilirsiniz. Yine en çok etkilenen kulaklıkları korumak adına dünyada en çok kullanılan, en kaliteli, en ergonomik taktikal atış kulaklıklarını sizler için bu sayfada toparladık.

        Kulaklıklar yüksek ses esnasında sesi kapatan dijital kulaklıklar ve analog sürekli sesi kapatan atış kulaklıkları olarak ayrılır ve her iki kısımda da gerçekten en başarılı ürünleri, sahada profesyonel kullanıcılar tarafından denenerek size en uygun doğru ürünleri tespit ettik ve bu sayfada kullanımınıza sunuyoruz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA