Menu
Your Cart

AKAR

Siyah İnce Palaska Siyah İnce Palaska
Çok Satan
Marka: AKAR Model: İNCE-PLSK
Siyah İnce Palaska Taktik palaska ürünleri özel kullanıma uyumlu olarak üretilmiştir. Bu nedenle sağlam bir yapıya sahiptirler. İnce palaskaların doğru seçilmesi için kullanım amaçlarının iyi bilinmesi gerekir. Farklı kullanım alanları için birçok taktik kemer modeli bulunmaktadır. Üretimi sağlanan..
15,00TL
Marka: AKAR Model: TELSIZ-KLFSYH
Telsiz Kılıfı Ayarlanabilir ModelTelsiz kılıfı, birinci kalite imperteks kumaştan üretilmiştir.Ayarlanabilir telsiz kılıfı, siyah renktedir.Palaska üzeri kullanım için uyumludur...
15,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-A7223
Telefon Kılıfı Siyah Tüm Akıllı Telefonlar İçin..
20,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-A7233
Telefon Kılıfı Siyah Tokalı Ayarlı..
20,00TL
Siyah Standart Palaska Siyah Standart Palaska
Çok Satan
Marka: AKAR Model: STNDRT-SYHPLSK
Siyah Standart PalaskaStandart siyah palaska örgü yapısı ve farklı renk seçenekleri ile her kullanım alanını destekler. Taktik palaska tokası sayesinde kolay açılabilir ve kapanabilmektedir. Bu nedenle de güvenli kullanıma olanak sağlar. Kemerlerin aksesuarların belde rahat durmasına yardımcı olduğu..
15,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-C7202
Outdoor Taktik Bel Çantası Orta Boy ..
50,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-C7213
Operasyonel Büyük Çanta Siyah..
160,00TL
Kobra Örgü Palaska Siyah Kobra Örgü Palaska Siyah
Çok Satan
Marka: AKAR Model: AKAR-A7237SYH
Kobra Örgü Palaska Siyah Kobra örgü palaska farklı kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdir. Örneğin, askeri kullanımlar için tercih edilebileceği gibi yapılacak sporlar için de uzun yıllar kullanılabilir. Çünkü spor yapılırken, rahat hareket edebilmeyi desteklemesi büyük önem taş..
25,00TL
Kobra Örgü Palaska Çöl Rengi Kobra Örgü Palaska Çöl Rengi
Çok Satan
Marka: AKAR Model: AKAR-A7237COL
Kobra Örgü Palaska Çöl Rengi Kobra örgü palaska çevre dostu malzeme kalitesi ve naylonu ile üretilmiş olan nefes alabilir ürünlerdir. Böylece belde takıldığı andan itibaren herhangi bir rahatsızlık oluşturmaz. Ürünlerin imal ediliş özellikleri de çeşitli örme teknikleri ile meydana getirilir. Palask..
25,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-A7237İNCE
Kobra Örgü İnce Palaska Siyah Örgü ince palaska geniş bir ortam yelpazesinde kullanılan ve hızlı, kullanışlı olan yapısı ile üretilen eşyalardır. Taktik palaska ya da devriye palaskası olarak da ifade edilebilmektedir. Ürünlerin palaskaları, metal detektör dostu olabileceği gibi çelik ya da çinko da..
20,00TL
Dragon Palaska Siyah Çelik Tokalı Dragon Palaska Siyah Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: AKAR Model: AKAR-A7234SYH
Dragon Palaska Siyah Çelik Tokalı Çelik tokalı dragon palaska kullanışlı ve işlevsel yapısı ile her alanda rahatça kullanıma olanak sağlar. Son derece fonksiyonel olan taktik palaskaların spor aktiviteleri ve askeri kullanımlar için uygun olduğu söylenebilir. Genel anlamda spor, günlük, askeri, avcı..
65,00TL
Dragon Palaska Çöl Rengi Çelik Tokalı Dragon Palaska Çöl Rengi Çelik Tokalı
Çok Satan
Marka: AKAR Model: AKAR-A7234COL
Dragon Palaska Çöl Rengi Çelik Tokalı Çöl rengi dragon palaska görev kemeri ve profesyonel görevler için çeşitlilik gösteren ürünlerdir. Renk aralıkları her kıyafetle muhteşem bir uyum sağlayacak yapıda tasarlanmıştır. Ayrıca sektörsel olarak kullanım alanları genişletilmiştir. Örneğin, askeri kulla..
75,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-C7215
Büyük Boy Koltukaltı Outdoor Taktikal Çanta..
90,00TL
Marka: AKAR Model: AKAR-C7214
Bacak Bağlı Motor Bel Çantası..
50,00TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)
Whatsapp Sipariş X Whatsapp ile sipariş verebilirsiniz

TIKLA